۱۳۹۹/۱۲/۱۴

پرشین دانلود منیجر

دانلود منیجر ایرانی پرشین دانلود منیجر نرم افزار مدیریت دانلود ابزاری است برای دانلود سریع و راحت انواع فایل از اینترنت پی دی ام قادر است چندین فایل و سگمنت فایل را به‌طور همزمان دانلود کند، با یک کلیک دانلودها را متوقف کند یا از سر بگیرد و دانلودهایی را که در اثر قطع غیرمنتظره‎ی برق یا مشکلات مرتبط با شبکه ، خراب شده است بازیابی کند. رابط کاربری گرافیکی ساده باعث شده است پی دی ام کاربرپسندتر و استفاده از آن آسان باشد.
۱۳۹۹/۰۳/۰۳

بازی کنید امتیاز خود را به 2048 برسانید و لایسنس 90 روز بگیرید!

امتیاز خود را به 2048 برسانید و یک لایسنس 90 روزه بگیرید.
۱۳۹۷/۰۱/۲۶

حمله DDOS چیست ؟ چگونه با این نوع حملات سایبری مقابله کنیم

حمله DDoS (دیداس) حمله ای سایبری است که از یک سری کامپیوترهای آسیب دیده برای حمله به یک هدف مانند یک سرور، وب سایت و یا دیگر منابع شبکه استفاده می کند و باعث عدم سرویس دهی آن منبع به کاربرانش می شود. DDoS مخفف عبارت Distributed denial-of-service است که به معنی محروم سازی از سرویس می باشد
۱۳۹۷/۰۱/۱۸

دانلود از گوگل پلی با لینک مستقیم و کاملا رایگان از طریق کامپیوتر

دانلود از گوگل پلی تاکنون هیچگاه به این آسانی نبوده است
۱۳۹۷/۰۱/۱۷

آنتی ویروس چیست و چگونه عمل می‌کند؟

نرم افزارهای آنتی ویروس اختصاصاً برای دفاع از سیستم‌ها در برابر تهدیدهای ویروسها طراحی و نوشته می‌شوند. متخصصان امنیتی قویاً توصیه به استفاده از آنتی ویروس می‌کنند زیرا آنتی ویروس از رایانه شما نه تنها در برابر ویروسها بلکه در برابر
۱۳۹۷/۰۱/۱۳

بهترین آنتی ویروس رایگان سال ۲۰۱۸

در این راهنما بهترین نرم افزار آنتی ویروس رایگان سال ۲۰۱۸ را به شما معرفی می کنیم. همچنین می توانید تحلیل پدیده سافت را در مورد هر کدام از آنها را بخوانید و همچنین به لینک اصلی برای دانلود «آنتی ویروس رایگان» نیز دسترسی خواهید داشت.
۱۳۹۶/۱۲/۰۴

بررسی اصالت لایسنس در وب سایت کسپرسکی

پدیده سافت نماینده رسمی فروش محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه می باشد. تمامی محصولات خانگی کسپرسکی و محصولات تحت شبکه کسپرسکی تحت لایسنس معتبر شرکت کسپرسکی می باشد و گواه خرید مطمئن و ایمن برای شما است.